Horizon: Forbidden West

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Still.Lord »

Já to dohrál už na PS5 takže vím co kde a jak a je pravda že ta žába byla předtím otravnější, teď už mi tak moc nepříjde...
Donic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2012
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Donic »

Zeptám se na možnost při potápění...při hlubším ponoru ten kyslík poměrně ubývá rychle, nestačím se vrátit na hladinu a nevím jestli je to např. v nějakých dovednostech, apod. Ve vedlejším úkolu utopené naděje - úroveň 22 se mám potopit a hledat v ruinách bezpečnostní konzoli. Ale nějak mě to s tím kyslíkem nevychází...Tak jestli někdo poradí jak to mohu udělat, díky
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od marek16 »

V Las vegas (zasypaný pouštní město) je v jednom baráku quest, kde si sestavíš rebreather, a pak můžeš plavat neomezeně.
Quis custodiet ipsos custodes?
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od madPav3L »

Donic píše: ned 14. dub 2024, 11:34 Zeptám se na možnost při potápění...při hlubším ponoru ten kyslík poměrně ubývá rychle, nestačím se vrátit na hladinu a nevím jestli je to např. v nějakých dovednostech, apod. Ve vedlejším úkolu utopené naděje - úroveň 22 se mám potopit a hledat v ruinách bezpečnostní konzoli. Ale nějak mě to s tím kyslíkem nevychází...Tak jestli někdo poradí jak to mohu udělat, díky
Pro neomezené dýchání pod vodu, tě zavede hlavní úkol.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
JohnXXL
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2007
Bydliště: Brno

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od JohnXXL »

Presne tak je to v hlavnim ukolu zhruba v pulce pribehu cca... a po tom je potapeni uz zabava.. 🙂
MB: Asus ROG Strix Z690-A D4 CPU: i7-13700K @P5.6/E4.5GHz Cooling: Water block RAM: 128GB Crucial DDR4 3200MHz@3600MHz CL18 Čerpadlo: EKWB D5 Vario Motor + Alphacool D5 TOP Radiator: MO-RA3 420 black 4x NF-A20 PWM Chromax @500rpm
VGA: RTX 2080Ti WATERFORCE HDD: FireCuda 530 2TB + 970 EVO 1TB, 2x WD Purple 8TB Case: Chieftec BigToWER + Corsair AX1600i Monitor: MSI G274QPF + EIZO FlexScan EV2460BK
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od HEAD »

Doporucuju zacit prozkoumavat mapu az najdete vsechny 3 funkce.Bez toho nebudete mit moznost se poradne potapet a odpalovat tu cervenou vec.Idealni pruzkum je pak po Gemini :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od Sobo »

Jo, jenze ta posledni ze 3 je doporucena na level 24, coz nejsem ani po 15+ hodinach hrani a delani vsech side questu. Cervene "kvetaky" uz umim nicit, ale ty kovove dilda v zemi zatim ne. Taky me stve, ze hra dovoli udelat vylepseni baglu (pocet munice etc.) na lvl 2 az nekde uprostred mapy, protoze v te prvni ctvrtine proste z nejakeho duvodu neexistuji vhodna zviratka... Takze uz X hodin jak blbecek beham s max 24 sipy a musim v prubehu boje porad vyrabet dalsi, protoze upgrade kapacity je gatovany nekde do pulky mapy, kam jsem se proste jeste nedostal. A rushovat to nekam do haje, abych se pak zase vracel zpatky se mi nelibi, to proste rozbiji kontinuitu hry.

Na "prvni dojmy" uz toho mam nahraneho vice nez dost, ale bohuzel zatim musim rict, ze od pokracovani s odstupem peti let jsem cekal o neco vice. Proti HZD ve stejne fazi je to zatim docela meh a musim se do toho trochu nutit. Clovek se skoro az desi, co ho ceka ve tretim dile...

btw: Aloy ma uplne stejne telo jako obycejne NCP ve hre. V tom Carja outfitu s holym brichem to jde krasne videt, ze vypada uplne stejne a ma znamenko na stejnem miste, dokonce vypada stejne jako 70 let stara baba :lol: Tady borce evidentne museli nafouknout ten jeji pysk, ale na telo uz se uplne vykaslali.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od HEAD »

Ty dilda v zemi jsou kovove kytky :lol: V ZD sli normalne sbirat, ale ted je potreba specialni kod coz neni moc logicke.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Horizon: Forbidden West

Příspěvek od killerek »

Paul píše: ned 7. dub 2024, 18:41 Je to tedy výrazně delší než jednička. Ignoroval jsem tu stolní hru machine strike, melee areny a hunting grounds, jinak jsem udělal komplet všechno a vyšlo to na hezkých 90 hodin bez datadisku (jednička 65 včetně Frozen Wilds).
Je roztomilý že po Frozen Wilds udělali pro změnu Burning Shores, heh.
Jinak je to tedy ubisoftovina through and through, ale dost kompetentní, v některých aspektech výrazně před jedničkou. Ale pár věcí mě tu trochu štvalo (zbytečný množství zbraní/pastí/munice a všemožnýho harampádí, je to dost bloated...a shánení upgrade komponent mě taky kdovíjak nebere) a k příběhu bych taky měl pár výhrad, i když nebyl špatnej
S timhle hodnocenim by se dalo souhlasit. Dneska po mesici dohrano za nejakych 97 hodin i s DLC. Docela se bojim, ze zaverecny dil bude jeste vice bloated zbytecnym bordelem. Je tam toho uz ted zbytecne moc, ze jsem ani nemel od pulky hrani snahu prosmejdit celou mapu a sbirat ty "denicky". Co se mi nelibilo v jednicce, tak s tim nic moc neudelali nebo spise zhorsili, jako navigace (stale je divna), mount (fakt se to blbe ridi a zasekava se (a to lidi nadavali na mounta v D4, kterej mi prisel ovladatelnejsi) + pridali toho litaciho, ktery na M+K ma nesikovne ovladani)) a hunting grouds jeste nastavili arenama.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“