PROJECT: MUSTANG by Lubitel - foto str.6

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
KasMen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. dub 2006
Bydliště: 293 01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KasMen »

To stoji za zamysleni :wink: vypada pekne :up:
Jinak k modu:mas to pekny,ale ty zebra nahore-nejsou az moc velky :? :oops:
ASRock H370M-ITX/ac | Intel Core i5-8500 | SilentiumPC Fera 3 | HyperX Fury Black 16GB 2666MHz
Samsung 970EVO Plus 2TB | WD Blue 2TB | Seasonic SS-360GP | COOLTEK JB-U2 | LG IPS235P | Win 10 Pro
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Lubitel píše:ta je teda super. uvidim co za material sa mi dostane pod ruku.
Ta na obrázku je dělaná z plexi - tedy plexi trubka a na koncích nalepený tlustý plexi a zabroušený do kulata. Pak kit, plnič a barva...:)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
:wink:
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

tak tu su fotky za denneho svetla. s podsvietenim aj bez. a aj detail na tu lemovku
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Nevím, ve výsledku mi tam připadá dost detailů nedořešených a nepřesných. Např. expanzka je nakřivo, stejně jako koš na disky a to pak dost kazí dojem. A celkově z toho mám trochu dojm přeplácanosti. Hlavně barvy bych sjednotil. Když nepočítám vnitřní osvětlení, které snad předěláš, tak např. ten displej zelenej mi tam mco nesedí - určitě by se dal předělat na oranžovou a tak, pod. :oops:
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa teraz pozeram na tu fotku a spomenul som si co som nedotiahol. krit kablov tam len tak visi aj s tym kosom.

expanzku mavam doma povolenu. je v nej cerpadlo a ked ju dotiahnem tak viac vibruje
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Tak to bude chtit gumove podlozky/silentbloky. Jina dost mist mi prijde prazdnejch. Treba dno skrine. To by chtelo alespon do barvy. Traba cerny molitan co se dava pod MB by i zakryl ty nerovnosti. Mozna by jsi tam mohl zkusit dat model mustanga jak by tam vypadal. Dalsi prazdne misto mi prijde prava bocnice. Vystrikat tam cernou siluetu kone by nemuselo vypadat spatne.
Jinak o krivosti tu uz mluvil Stoobi. Mozna si myslite ze Stoobi je pedant na presnost ale po tom co jsem videl v polsku se mu ani nedivim.
AMD Ryzen 7 5800X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus ROG STRIX B550-A Gaming, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 1TB SSD Patriot Viper VP4300, 2TB1TB SSD Samsung 970 EVO, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 31,5" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Příspěvek od Maxtor »

..no taky me to pripada cely takovy nejaky krivy a jakoby na rychlo dokonceny.. jinak celo je fajn.. pasivama jsi me naprosto uchvatil.. ty jsou super a celkove se mi to tak nejak jakoze libi.. ale je to pritom takovy nejaky divny..
..doresil bych krivy veci a detaily a rozhodne zmenil barvu podsviceni.. ta vubec k tem barvam nesedi..
Naposledy upravil(a) Maxtor dne úte 25. dub 2006, 22:04, celkem upraveno 1 x.
nem.p
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. říj 2005
Bydliště: Kolín

Příspěvek od nem.p »

Z venku se mi to fakt libi :thumbsup: ale ten vnitrek je tak nejednotnej, ze to vsechno kazi. Rozhodne bych se uvnitr drzel jednoho materialu (bud karbon nebo listecky) a ten vnitrek je tak perfektne uklizeny az pusobi, bohuzel, prazdne. Videl bych to tak jako Woyta necim polepit. Jinak provedeni se mi libi (krom tech nakrivo pridelanych vecicek, ale to doresis).
KasMen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. dub 2006
Bydliště: 293 01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KasMen »

Jeste takovej dotaz: na ty 4. fotce,tak tam ma ta bocnice jinou barvu,je to fotakem nebo to tak fakt je ??
ASRock H370M-ITX/ac | Intel Core i5-8500 | SilentiumPC Fera 3 | HyperX Fury Black 16GB 2666MHz
Samsung 970EVO Plus 2TB | WD Blue 2TB | Seasonic SS-360GP | COOLTEK JB-U2 | LG IPS235P | Win 10 Pro
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

no tak ta druha bocnica bola prestriekana, lebo po nastriekani laku tej istej znacky ako farba (!) sa farba zrazila. tak som to musel smirglovat a znovu nastriekat. chytilo to jemne iny odtien, ale vidiet ho len pri spravnom uhle a svetle.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
KasMen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. dub 2006
Bydliště: 293 01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KasMen »

Aha,ale nadruhou stranu,neni to zas tak spatny,docela to vypada i dobre :wink: :oops:
ASRock H370M-ITX/ac | Intel Core i5-8500 | SilentiumPC Fera 3 | HyperX Fury Black 16GB 2666MHz
Samsung 970EVO Plus 2TB | WD Blue 2TB | Seasonic SS-360GP | COOLTEK JB-U2 | LG IPS235P | Win 10 Pro
xaero
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2006
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xaero »

Cau. Nu mas to pekny ale udelal bych par zmen
To okolo toho displaye bych bud cele oplechoval, nebo cele polepil tim karbonem takhle smisene to nevypada moc hezky (spis by se tam hodil ten plech). Ten display bych rozhodne podsvitil oranzove. Ten gravir se mi rozhodne nezda nevyrazny a opravdu se ti hodne povedl. Buzirka okolo okna je velice pekna a vse to spolu hezky ladi (podle me). Ale rozhodne neco udelej s tim svetlem. A nakonec bych se rad zeptal: kde mas mechaniky?
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

DVD+R je pod tou strednou zaslepkou a disketovku som uz davnejsie uplne zavrhol.
znovu dakujem za prispevky. hlavne za tie tvorive. niektore myslienky som uz v hlave mal a niektore ma inspirovali.
Je to dlhodoby projekt a teraz si asi znovu chvylu polezi, kym nezmaturujem. mozno iba nejakle detaili, lebo do ucenia sa nutim velmi tazko.

edit/
Plan na pokracovanie. vytvorit nejake Loga a podobne zalezitosti, kos na HDD pojde na listockovy plech a plech pod doskou zase na karbon.
zadnu bocnicu cez bednu nebude vidiet. bude pred nou plagat, ktory dam vytlacit vo fotokvalite a bude na nom pohlad do motora Mustangu.
Na dno case pojde pravdepodobne molitan a niekde v jeho strede bude este nieco, ale to je zatial tajmstvom :roll: .

Uvazujem este nad nejkym podvozkom. bud to bude tvarovany ako spoiler, alebo toto s inym podsvietenim samozrejme:
Obrázek

Obrázek
toto sa mi dost paci a je to originalne. keby to nebolo trochu od temy, tak nevaham, ale teraz neviem ci to tam dat, alebo nie. mysli, ze nejaky pokus o spoiler by to skor pokazil ako vylepsil.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
KasMen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. dub 2006
Bydliště: 293 01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KasMen »

Ty nozicky sou pekny,ale nasvitit cervene
Spojlery bych tam ja osobne nedaval
ASRock H370M-ITX/ac | Intel Core i5-8500 | SilentiumPC Fera 3 | HyperX Fury Black 16GB 2666MHz
Samsung 970EVO Plus 2TB | WD Blue 2TB | Seasonic SS-360GP | COOLTEK JB-U2 | LG IPS235P | Win 10 Pro
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

No upřímně mi ta moc tyhle nožičky neseděj...a kdyby, tak určitě jinou barvu, tedy oranžovou asi.

A spojlery - no nevím...záleží, jak by se ti povedly... :oops:
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

no ved prave to, ze nechcem robit spojlery koli tomu, ze by sa spodok razantne rozsiril a velmi tazko by sa nadpajali na spodok prednej strany. takze nozicky to asi vyhraju. budu v oranzovej.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
KasMen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. dub 2006
Bydliště: 293 01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KasMen »

Ale mozna bych je jeste o neco zkratil,pripadaj mi moc vysoky
ASRock H370M-ITX/ac | Intel Core i5-8500 | SilentiumPC Fera 3 | HyperX Fury Black 16GB 2666MHz
Samsung 970EVO Plus 2TB | WD Blue 2TB | Seasonic SS-360GP | COOLTEK JB-U2 | LG IPS235P | Win 10 Pro
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

tak to teda neskratim. je to plne laboratorne sklo. raz som z toho chcel obrusit a ako som tak pozeral ze do toho ten nastavec celkom v pohode ide, zistil som, ze sa mina z nastavca a nie zo skla.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
PachezZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. lis 2004
Bydliště: české Velenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PachezZ »

Me se tam teda nelibi ten listeckovej plech , asi bych to dal vse do cerna...
A taky by nebylo od veci oflexovat hadice... mohlo by to vypadat dobre...
Jeste se mi nelibi ta expanzka ale to je hlavne kvuli tem listeckum :))
Ale celkovej dojem moc dobrej...
(Pokud jste docetli az sem a zda se vam ze tento post nema zadny vyznam pro vas psychicky rozvoj, stejne jakozto pro celosvetovy rozvoj jaderne fyziky, chemie, a vyzkum zivota chrousta srilanskeho, jste dusevni chudaci a nicemu nerozumite.)
TDi - Ten Dým Ignoruj
Odpovědět

Zpět na „Projekty“